| valentin123 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un traine pentru mount&blade warband sau spuneti coduri am incercat m-am dus in inventar si am pus codul ctrl+x ca sa imi dea bani si nu a mers de si eu m-am dus la setari si i-am dat enable cheat. dati-mi adresa de unde pot sa iau trainerul si mount and blade warband e versiunea la mine 1.102.Va rog frumos!

1 răspuns:
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Codurile merg pe orice versiune uite aici alte cheaturi:

+1, 000 Dinar one time Inventory [Ctrl] + X
+1, 000 experience points (one time) Character [Ctrl] + X
Faster leveling [Ctrl] + L
Increase all weapon proficiencies Character [Ctrl] + W
Upgrade selected unit (one time) Party [Ctrl] + X
See everything except hideouts Map [Ctrl] + T
Teleport party Map [Ctrl] + Left Mouse Button
Upgrade all available units to that path Battle [Ctrl ] + Left Click
Restore health Battle [Ctrl] + H
Heal your horse Battle [Ctrl] + [Shift] + H
Damage yourself Battle [Ctrl] + [F3]
Knock single enemy unit unconscious Battle Hold [Ctrl] + [Shift] and press [F4]
All enemy troops unconscious Battle [Ctrl] + [Alt] + [F4]
All enemies zoomed into unconscious Battle [Ctrl] + [Shift] + [F4]
AI takes over your character Battle [Ctrl] + [F5]
Toggle slow motion [Ctrl] + [F9]