| Lucia1234567 a întrebat:

Bună:-) Vreau sa va intreb cine stie niste jocuri pentru telefon pe Android?

Răspuns Câştigător
| DaniDanutzz2015 a răspuns:

Hey am sa iti spun ce ma joc si ce m-am jucat pe telefon in ultimele doua luni explicandu-ti si despre ce e vorba:
Pou - Este vorba despre un animalut extraterestru de care trebuie sa ai grija: sa te joci cu el, sa ii dai de mancare, sa il culci, sa te joci cu el, etc.
Geometry Dash: Esti un cubulet care trebuie sa sara peste capcane, suna foarte usor, dar nu este, crede-ma happy. Poti construi si propria ta mapa.
BTD Battles: Daca stii cum sunt jocurile TD(Tower Defence) cam despre asta e vorba: Sa pui niste masinarii (in acest caz maimute) care sa dea in baloane pentru a nu trece mai departe, doar ca jocul este online.
Pottery: Iti creezi propria ta vazaa ( in general olaresti) poti face castroane, ce vrei tu si sa le vinzi, le colorezi frumos si tot asa.
Cut the rope: Tot ce trebuie sa faci este sa tai atele cu care este legata bomboana pentru a ajunge in gura broscutei, sunt destul de multe nivele, dar jocul e funny big grin
ZigZag: E vorba despre o biluta pe care, dand click pe ecran, trebuie sa o conduci pe drumul cel bun pentru a nu cadea, astfel vei obtine puncte cu care iti vei cumpara alte bilute big grin
Shadow Fight: Exact cum spune numele, esti o umbra care trebuie sa se bata cu altele.
Sniper 3D: Ai diferite misiuni pe care trebuie sa le indeplinesti, omarandu-i pe raufacatori de la distanta cu o luneta.
Clash of Clans: Un joc online in care trebuie sa iti construiesti orasul tau si in acelasi timp sa le ataci altora orasul si viceversa.
Cam astea sunt jocurile jucate de mine in ultimele 2 luni, sper sa iti placa ^_^

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pou, temple run, asphalt 8, nfs underground.