| Titrade_Maria_1990 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri misto si noi de fete, dar nu din alea de bibici. poate sa fie si jocuri pe facebook!

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Gala stories, It girl, Coco girl, Robot unicorn attack ( nu prea cred ca e de fete laughing ) si cam atat

| Lucian887 a răspuns:

Ai putea încerca „Draw to Save", un joc captivant de puzzle Android care provoacă jucătorii să-și folosească abilitățile artistice pentru a-și apăra personajele de inamici necruțători precum monștri și albine. În acest joc, trebuie să trasezi linii strategice pentru a-ți proteja personajele și pentru a le asigura siguranța. Pregătiți-vă pentru o experiență de joc captivantă care combină rezolvarea problemelor cu creativitatea.

https://www.imyfone.com/draw-to-save/