| Tarzan1 a întrebat:

Buna Vreau si eu Sa va intreb daca stit pe cineva sau aveti vreun tutorial video cum pot sa-mi instalez si eu Fifa 09 Liga 1 Burger Va Rog Dau fundita va implor

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Da stiu eu sa ti-l fac daca vrei imi dai id tau prin mesaj sau http://www.fifaromania.net/stiri/articol/rlsp-2009-liga-1-in-fifa-2009/ il faci de aici.

| Radamel a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2009-v2/ ATENTIE: Nu veti mai putea continua carierele incepute inainte de instalarea acestui patch.

Aceasta versiune contine deja Fix 1 ce rezolva problema intalnita cu stadionul echipei Gloria Bistrita.
Se instaleaza dupa instructiuni.