| Tanase_George__sdGZ a întrebat:

Buna,vreau și eu un generator paysafecard,nu contează de cat, fara survey! Care sa mearga!

4 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Nu exista asa ceva. Te rog nu descarca aplicatii de pe internet care iti promit asta, probabil vei descarca redline stealer.

| DonMoldo a răspuns:

Iti zic eu un generator te duci frumos la profi, lidl si ai acolo un selfpay si gasesti paysafe-uri de cat vrei.

| Hakimi a răspuns:

Daca mergi la Profi sau alte magazine au acolo paysafe sa stii

| LiviuSorinel23 a răspuns:

Nu o sa gasesti niciodata generator paysafe mai ales fara survey sau mai ales gratis