| Mitugfxaddicted a întrebat:

Aceasta nu este o intrebare cum ar trebuiii sa fie. Caut membri pentru o comunitate de Gaming. Pe ea caut Administrator, Super-Moderatori, Moderatori, Gfx Leaderi. Suntem o comunitate de gaming infiintata in anul 2014, suntem la inceput. Dorim sa avem o comunitate serioasa cu gandul de a o ridica undeva la rang mare. As dori sa va dati cu parerea www.eteral.com

1 răspuns:
| xGLIFEx a răspuns:

As fii interesta eu contacteaza-ma la id de mess ady_strauneanu13