| florin1979 a întrebat:

am descarcat smackdown vs raw 2011 pc game in varianta arhiva de 1, 3 giga. cand sa il dezarhivez, imi cere o parola! stie cineva parola respectiva ca sa pot continua dezarhivarea?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Parola respectiva ar trebui sa fie scrisa de catre cel care a incarcat jocul pe pagina de unde l-ai descarcat, mai exact in descriere.

1 răspuns:
| andreilove a răspuns:

Sall.garantat nu merge pentru ca:1 jocul trebuie cumparat. 2merge doar pe x box, ps2, ps3, wii. imi dai funda?