| KeporLove a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor ma pregatesc sa deschid un server de SA:MP si am un mod in "TEST" am nevoie de cateva persoane serioase care sa ma poata ajuta cu testarea si sugestile la server. Server-ul va fi RolePlay si hostat!
SAMP= San Andreas MultiPlayer

Răspuns Câştigător
| Mada_Madalin_1991 a răspuns:

Pai pe RolePlay trebuie sa faci o scoala de soferi.Masini de inchiriat si de vanzare, masini personale.Trebuie sa faci o locatie langa scoala de soferi.Si sa stii pe ce versiune il pui de genul asta sunt:0.3z,0.3x,0.3e cam atat.