| BiancaSmith a întrebat:

Bună ziua.

Am şi eu o problemă cu IMVU.

Îmi tot dă eroare : http://imgur.com/2xWmB
Am incercat cu mai multe versiuni, şi tot acelaşi răspuns îmi dă.
Ţin să menţionez că am windows XP [ cu temă de windows 7, care am dezinstalat-o, şi tot aşa face ]

Fundiţă.

- Scuzaţi categoria -

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Am avut si eu o problema asemanatoare, insa imi dadea o eroare legata de internet, de conexiune alea alea.
Dezinstaleaza antivirusul, e posibil sa fie de la el.
Daca tot asa face, incearca sa iei o versiune mai veche de pe http://www.brothersoft.com! La mine doar asa merge, inclusiv messengerul.

Succes.

| BiancaSmith explică (pentru h3r):

O să incerc, mulţumesc. Dar nu am nici un antivirus thinking

| h3r a răspuns (pentru BiancaSmith):

Sper sa te ajute.
Incearca si cu acel site.

| BiancaSmith explică (pentru h3r):

Tot nu merge. habar nu am ce are. poate o fi de la windows. oricum, mulţumesc. ai fundiţă :3

| h3r a răspuns (pentru BiancaSmith):

Multumesc.
Mai incearca!
O sa mearga sigur daca schimbi windowsul.
Alta data incearca sa instalezi o versiune mai veche la IMVU si sa nu dai update.

Succes! Ai grija de tine.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea nu are legatura cu Dragoste si sex.

| BiancaSmith explică (pentru anonim_4396):

Am şi spus ' scuzaţi categoria '

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiancaSmith):

Am vazut. Exista un regulament si trebuie respectat. Daca citeai, ai fi vazut ce este scris despre aceste scuze.Numai bine.