| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am un laptop cu windows 8.1.Problema e ca atunci cand intru in Pc settings-Update and recovery cand dau clik pe 1 Refresh your Pc without affecting your files/2Remove everything and reinstal windows/3Advanced startup-imi apare Insert media Some files are missing your windows installation or recovery media will provide these files.Mentionez ca windowsul a fost reinstalat la un service PC dar si inainte era tot asa.I-as fi recunoscator celor care mi-ar spune ce inseamna acel mesaj care imi apare atunci cand vreau sa reinstalez windowslul etc... si cum sa procedez nu sunt cine stie ce expert in ale PC-ului

2 răspunsuri:
| Alex177 a răspuns:

Deci tu pe care dintre optiuni apesi si iti apare eroarea aia?

| xkapt5 a răspuns (pentru Alex177):

Pe toate cele 3 optiuni imi apare eroarea aia