| Anonim1234A a întrebat:

as vrea sa aud si eu o parere despre channelul meu de gaming,scuzati categoria,dar aceasta este cea mai frecventata, as vrea sa am si eu mai multe views, ca altii :D

Channel: https://www.youtube.com/channel/UCWPiHCI2ZCa0_nFs2iWIYGw

2 răspunsuri:
| KingofWaR1 a răspuns:

Este foarte tare, si eu am un canal, nu cu foarte multi abonati(50) numai ca eu fac Vlog si Gaming, btw este foarte tare, am dat subscribe, meriti, dar da microfonul mai incet big grin

| AcerZ a răspuns:

Este un canal destul de bun dupa parerea mea o sa iti dau un share pe facebook la canalul de youtube.