| Republic09 a întrebat:

Salutare,am si eu un channel de gaming,si as vrea sa am si eu mai multe vizualizari,chiar depun foarte multa munca,imi puteti spune si mie, o parere despre channel?

Channel: https://www.youtube.com/channel/UCWPiHCI2ZCa0_nFs2iWIYGw

3 răspunsuri:
| BlackChocolate1 a răspuns:

TPU nu este un site pe care să îţi faci reclamă!

| Electro622 a răspuns:

Frate,in primul rand.e ok ca faci gamplay, dar de ce copiezi intro-ul altcuiva, adica e chiar naspa..nimanui nu ii plac copiatorii, in schimb... faci chestii care se tot fac, slender? serios? daca tot joci omu subtire inearca sa fi mai amuzant ca sa atragi, eu oricum ma abonez ca sa te ajut asa de inceput, dar totusi..cred ca ar trebui sa incerci sa faci video mai amuzante si daca vrei, sa faci promovare prin altii mai buni, succes!

| Republic09 explică (pentru Electro622):

Multumesc pentru sfaturi,nu am copiat nici un intro, daca te referi la cel cu Machinima, sa stii ca am parteneriat cu ei, si ei mi-au recomandat sa folosesc introul lor, ma bucur ca ma sustii big grin