| Anonim1450 a întrebat:

unde mi-as putea face reclama,la channelul meu de gaming,ca sa am si eu mai multe vizualizari? Imi cer scuze de categorie, dar este cea mai frecventata

Channel: http://www.youtube.com/channel/UCWPiHCI2ZCa0_nFs2iWIYGw

1 răspuns:
| lindemona a răspuns:

Bună, eu sunt beauty blogger şi cea mai bună metodă de promovare consider că este Facebook-ul. Caută grupuri dedidate jocurilor, cu siguranţă găseşti o mulţime. Apoi curmăreşte şi comentează la colegii tăi de breaslă. De asemenea poţi să te promovezi pe diferite forumuri.

Sper să te ajzte aceste idei şi să ai succes