| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau click dreapta pe desktop si dau de exemplu refresh, imi ramane spatiul acela cu refresh pe ecran pana cand repornesc PC-ul.Nu se blocheaza, pot intra pe net etc. dar ramane imaginea aceea.Ce-as putea face sa nu mai patesc asa?

2 răspunsuri:
| DenysMiu a răspuns:

Asa mi se intampla si mie inainte cand aveam virusi pe Pc(calculator).Asa ca mi-am reinstalat windowsul.Sa ai grija sa nu mai instalezi tot felul de porcari pe Pc. Daca nu mai instalezzi atatea jocuri/programe/si alte chesti Pc-ul tau va merge tot mai bine.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU e vorba ca nu merge binehappy Am PC foarte performant... Doar asta este problemahappy