| anonim_4396 a întrebat:

Cand pornesc metin2gx imi apare o sigla cu eroare application error. The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| rzvN3k a răspuns:

Instaleaza NET Framework 4 si sigur va merge. Daca nu, asigura-te ca ai si NET Framework 3, 5

| Acapella69 a răspuns:

Te rog da-mi si o pagina de dowload sa dowloadez net framework 4 dar eu nu am net framework 3, 5 nu am nici un net framework