| PlaystationFifaAndrei17181920 a întrebat:

Bună ziua. De curând am achiziționat un playstation 4. Înainte am avut ps3 si l am vândut. Menționez ca m-am conectat tot pe același cont de PSN cu care eram conectat înainte si pe ps3. Toate bune și frumoase pana când am încercat să-mi descarc FIFA 17 Demo. Nu-mi da nicăieri să-l descarc. Am încercat de nenumărate ori. Nu-mi da nicăieri "Try free demo". Îmi da doar să-l cumpăr. Un prieten are ps4 si are fifa 17 demo, il lasa să-l descarce. Ce sa fac? Ajutați-mă va rog. Va mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Ia-ti fifa 18, cumpara se lanseaza in septembrie, cat despre problema ta nu stiu ce sa zic, oricum jocul e demo nu merita sa il joci, mai bine cumperi fifa 18 in septembrie