| Sabbagh_Reda_1992 a întrebat:

Buna Ziua.De curand mi-am instalat Grand Theft Auto San Andreas (si SA:MP)Cand intru pe SA:MP imi da crash.L-am dezinstalat l-am pus in alte fisiere nimic.Am redenumit fisierul in care era Gta Sa nimic.Am umblat peste tot nimic.Nu am nici hack, nici moduri am Un pc Foarte bun.Stiti de la ce poate fi?

Va Multumesc!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu e versiunea de SA-MP buna, dezinstaleaz-o si descarca alta versiune, si tot asa pana ai gasit-o pe cea buna. Se instaleaza numai in folderul jocului, nu in alta parte!
Bft! happy