| 400kg a întrebat:

Detin un laptop Fujitsu Siemens AH 530. Il am de vreo doua luni dar nu sunt multumit de el. Nu are o placa video externa doar cea incorporata si lucra foarte incet. Vreau sa intreb ca, ce model de placa video si de unde as putea sa cumpar una care sa se potriveasca cu laptop-ul meu? Si daca se poate adauga una... Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se poate adauga o placa video dedicata la laptopul tau.Nici upgrade nu poti sa faci.