| AlexPaliciuc a întrebat:

Buna ziua dorest sa-mi cumpar o unitate pc pana in 1.000-1.100lei pentru jocuri video am gasit aceasta unitate http://www.emag.ro/......EC1FKBBBM/ #Ancora_Opinia
Dar ma gandeam cash putea primi o reducere :D
Sau de unde sa iau un voucher sau sa iau unitatea asta ca produs original deschis ca s-o iau mai ieftin :D:D FUNDAA :D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce faci cu unitatea asta ca nu are placa video? Nu e de gaming! Tu nu vezi in descriere? La 1.000 lei nu gasesti unitate completa de gaming! Ai putea totusi sa cumperi o placa video separata pentru aceasta unitate care te costa in jur de 500-550 lei.

| AlexPaliciuc explică (pentru neluL):

Am la unitatea asta a mea o palca video nVIDIA 440 e buna?

| neluL a răspuns (pentru AlexPaliciuc):

O recunosti pe aici?
http://tiny.cc/h2peyw
Daca e 1 GB DDR5 este ceva de ea.

| AlexPaliciuc explică (pentru neluL):

Nu am vazut-o pe a mea peacolo era una care semana dar ce legatura are?
Acum am o unitate praf. 264gb ram
nu cred ca placa video are 1GB laughing

| neluL a răspuns (pentru AlexPaliciuc):

Atunci la unitatea ta de 1.000 lei mai cumperi o placa video separat.

| AlexPaliciuc explică (pentru neluL):

Of mersi oricum FUNDA big grin

| neluL a răspuns (pentru AlexPaliciuc):

Cu placere! bye, bye wave

| AlexPaliciuc explică (pentru neluL):

Cam cat m-ar costa o placa calumea? sa mearga jocurile super gen Wow

| neluL a răspuns (pentru AlexPaliciuc):

De la 550 in sus.