| razvanboss19 a întrebat:

Vreau sa imi iau un pc pentru jocuri pana in 1500 lei? Eu l-am gasit pe asta:http://www.emag.ro/......EC1FKBBBM/ e bun?

Răspuns Câştigător
| TMZillerR a răspuns:

E bun frate, pentru bani aia, e foarte bun.Recomand, are procesor AMD, si de aia il recomand.
3. 4GHZ AMD e bun. Daca era pentium nu il recomandam. Funda?

4 răspunsuri:
| nuckleu a răspuns:

Mai cumpara si o placa video ca nu are.

| Andrei1112 a răspuns:

Cam prea simplu...

| standy2222 a răspuns:

Eu zic ca un pc ca asta e si ieftin si performant si iti merg toate jocurile din lume dupa parerea mea este perfect si crede-ma le am cu jocurile...