| MasterDeluxe a întrebat:

Jucam si eu metin2ro mi-am facut un cont intr-o zi dupa am jucat pana l-am facut 32 sau 33. Asa, bun. Dupa catva timp 3-4 zile nu am mai jucat si cand am vrut sa intru imi zicea "CONT BLOCAT". Motivul nu il stiu deoarece nu am incalcat nicio regula, hacking, sau chestii de genu. Acuma GM-u imi spune la ticket ca nu sunt bune mail-urile care le-am trimis in acel ticket, si eu am scris toate mail-urile care le stiam fiind bune si zice ca da ca nu scriu corect mailu nu imi poate da informatii de ce am luat ban. Mailu sigur nu il mai stiu, help pls?

1 răspuns:
| Alexander123 a răspuns:

Poate ca un utilizator a facu un cont usor apropiat de al tau, si poate el a incalcat vreo regula si in loc sa-i dea BAN lui ti-a dat tie.