| michidutza a întrebat:

Salut
acum un an poate chiar 2 ma jucam metin 2 ro
eu am plecat la bunici in vacanta.
nu stiam sa imi fac cont
si i-am cerut unei colege de clasa sa ma ajute.
ea la facut pe mailu eistraight face
bine fie pe urma alti 2 colegi au mai vrut
ne-a bagat pe toti 3 pe acelasi mail + contul ei =4konturi.
am jucat
am facut lvl 33
tot
bun
frumos
big grin
.
am plecat la tara am luat ban deoarece unul din cei 2clegi ai mei jucau cu hack.
Gm ia prins, a dat ban pe tot mailu
ma blokat pe mine pe colega cu mailu si pe ceilalti 2.
acum eu fac o intrebare la dumneavoastra si va rog sa ma ajutati
se poate ca sa mi se deblocheze contul decat mie?
Va rog frumos sa imi raspundeti la aceasta intrebarebig grin
va multumesc. pentru cine ma ajuta indiferent de raspuns si cu argumente primeste funda
BAFTA

Răspuns Câştigător
| master_3159 a răspuns:

Nu se poate din pacate.Nu exista dovezi cred eu ca nu ai jucat tu si s-a dat pe cont nu pe caracter. E nasol si data viitoare cand mai doresti cont fa contul tau personal si sa stii doar tu datele la el si sa nu umble nimeni la el si in caz de ceva stii ca e doar vina ta. Mult noroc. Daca doresti sa iti faci cont nou si nu stii intreba de colegi tai, prieteni sau daca prin absurd sa zicem nu stie nimeni trimite-mi mie id tau de mess si te ajut eu ( nu trebuie sa stiu nimic despre tine...) Mult noroc si tie.