| Arnautu_Dumitru_1985 a întrebat:

Buna ziua la toti ma puteti ajuta cum pot sa am pe steam joccuri gratis va rog ajutati-ma! multumesc!

1 răspuns:
| GaNeA001 a răspuns:

Exista generatoare de cd-key-uri, dar majoritatea sunt fake. Nu stiu daca exista vreunul bun.Cea mai buna idee e sa il iei normal, nu pe steam, sau...(cea mai buna) SA LE CUMPERI! Nu ai 20 de lei sa-ti iei un cs? Strangi banii de la mami care ti le da de biscuiti si te-ai facut cu cs! mai mult de o saptamana nu dureaza.