| catalin20022702 a întrebat:

Ma numesc Catalin si am o problema.Eeu am avut SA-MP pe calculator, am si un canal de Youtube dar faceam numai vloguri asa ca am decis sa ma apuc si de gaming dar a itervenit o problema. Cind porneam filmarea pe SA-MP se vedea doar ecran negru si am decis sa ma uit pe Youtube cum sa fac ca sa nu se mai vada acel ecran negru in timp ce filme, si mam uita si am sters un file dar dupa nu-mi mai mergea de loc asa ca l-am disinstalat si am reinstalat san andreasul si cand am dat sa instalez SA-MP nu-mi mergea, adica cand trebuia sa salvez SA-MP in mapa(folderul) gta san andreas nu-mi permite sa inaintez.Am incercat sa mut si folderul de la gta san andreas dar tot e la fel! va rog cine stii sami scrieti! LA REVEDERE

1 răspuns:
| Kreisegger a răspuns:

Șterge absolut tot ce aparține de joc, apoi apasa tasta "start" + "R" și scrie acolo "%temp%" intra acolo si sterge toate fisierele care se pot sterge...

Apoi dai un restart la calculator si descarca din nou jocul și pack-ul pentru samp(instalarea) iar apoi instaleazale incet pe toate

Pentru filmat foloseste un program mai usor de filmat
Ex:Action Bandicam sau daca te pricepi OBS.

Fundă?