| Andrei_Madalin_1999 a întrebat:

mi-am cumparat recent un laptop ( nu nou) si am realizat ca nu merge sunetul, intr-o zi mi-am loat gta san andreas si cand s-al deschid imi apare o eroare "Grand theft auto SA cannot find audio card installed".Si am intrat decurand pe un sait de TPU si am downloadat instalatia realtek ac"97 audio vista, eu am windows 7 ultimate si cand sa se finalizeze instalatia imi aparea erori cu sunteti sigur ca vreti sa continuati si imi zicea " continui" sau "opresc" dadeam prima varianta si dupa 2 minute imi aparea din nou, iar am dat si iar imi dadea, apoi am dat opres se continua instalarea si dupa 2 secunde a disparut am mai instalat inca o data si tot la fel.Cum pot sa rezolv acesta problema, raspuns: madalinandrei446 sau direct aici daca puteti, multumesc...

1 răspuns:
| whattt a răspuns:

Vezi instaliaza-i driverele de sunet sau daca bu du-l inapoi dac e in garantie