| Bogdan_9316 a întrebat:

Tocmai am descărcat "Malwarebytes Anti-Malware" şi nuştiu ce să fac. Am şi un Avira-Ativirus Free... Este destul de bun, dar mă derutează că nuştiu ce să fac cu Malwarebytes Anti-Malware, si cu Avira-Ativirus. Oare pot să-l şterg Antivirusul?...
Şi am uitat să menţionez Malwarebytes Anti-Malware este un antivirus?

Dau fundă cine ştie!

1 răspuns:
| PinkyMoneybay a răspuns:

Dupa cum auzisem, Avira e unul dintre cele mai bune antivirusuri! Eu am Malwarebytes Anti Malware si sincer imi cam da batai de cap! Imi tot zice sa il apdatez. Ma cam enerveaza! Eu nu am avut niciodata Avira, dar am auzit ca Avira e printe cele mai bunewinking