| Rareshsh a întrebat:

Buna ziua TPU! Am nevoie de un program cu care imi pot inregistra sesiunile de joc. Gen ca un live streaming...Sa pot sa vorbesc la casti si sa imi inregistreze si jocul!

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Salut!

Sunt multe. Chiar foarte multe de programe de genul asta, dar cele mai bune sunt :

-Bandicam (nu e asa bun pentru jocuri dar e foarte bun pentru desktop)

-Fraps (foarte bun in jocuri doar ca iti face videoclipurile de marime foarte mare - nu e recomandat daca ai un HDD mic)

-Camtasia (poate face ce face si Bandicam doar ca e mai complex - daca esti incepator nu se recomanda)

Bafta!