| Damager a întrebat:

Buna ziua TPU!
Imi puteti da si mie cateva jocuri pentru calculatorul meu, dar care sunt foarte faine? (Accept orice fel de joc, doar sa postati si aleg eu dintre ele si va dau funda!) la care mi-a placut.
Deci calculatorul meu arata cam asa:
RAM: 768 MB
HDD: 80 gb
PROCESSOR: 1.60 GHz AMD Sempron(tm) Processor 2800+
PLACA VIDEO: ATI RADEON 9550 (400 MHz), 256 MB
WINDOWS: Microsoft Windows XP Service Pack 3

Răspuns Câştigător
| 4n0NlmUs a răspuns:

Need for Speed Most Wanted, Carbon, World!
Minecraft!
GTA Vice city, gta 3-2-1,gta san andreas
cs 1.6
Daca mai vrei si imi dai fundutza iti mai spun!
PS:Zi-mi atunci ai Pixelshared 3.0?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ogreaxel a răspuns:

Poti juca o gramada de jocuri. Eu ti le spun pe cele care le-am jucat eu si am fost foarte multumit de ele.
Daca placa ta are pixelshared 2.0+ poti juca League of legends. Este un joc gen dota.
Mai poti juca: Counter strike, Metin2, Warcraft III, Call of duty. Acestea sunt cele pe care le-am jucat eu.

| Damager explică (pentru 4n0NlmUs):

Mai spune...si nu nu am pixelshared 3.0 big grin

| Damager explică (pentru Damager):

Sau cum as putea gasi daca am ca nu ma pricep la asta? happy

| Damager explică (pentru ogreaxel):

Cum pot afla daca am pixelshared 2.0?

| Damager explică (pentru 1fanTPU1):

Pot juca minecraft cu calculatorul acesta? Dar minecraft crackuit nu original? Pentru cam oriunde am cautat mi-a dat ca systemul trebuie sa aiba cel putin 1 gb rami pentru jocul acesta straight face

| 4n0NlmUs a răspuns (pentru Damager):

Da poti cu win XP cu lag(se poate si fara dar trebuie sa fie CURAT cpu-ul!)
Call of Duty cum zice ogreaxel 1 si 2, league of legends nu is foarte siggur joci cu lag...
Apoi indiferent daca iti plac tractoarele atunci joaca Farming Simulator 2008 sau 9 MAX
Daca iti plac tranvaiele joaca Trains Simulator/RoailRoad sau ceva de genu 2009 sau MAX 2010
Daca iti plac tirutile 18 wheel of steel serie(numa Extrem Truck 1/2 nu)
Si euro truck simulator, depinde de ce iti place!