| Damager a întrebat:

Buna ziua TPU!
Imi puteti da si mie cateva jocuri pentru calculatorul meu, dar care sunt foarte faine? (Accept orice fel de joc, doar sa postati si aleg eu dintre ele si va dau funda!) la care mi-a placut.
Deci calculatorul meu arata cam asa:
RAM: 768 MB
HDD: 80 gb
PROCESSOR: 1.60 GHz AMD Sempron(tm) Processor 2800+
PLACA VIDEO: ATI RADEON 9550 (400 MHz), 256 MB
WINDOWS: Microsoft Windows XP Service Pack 3

Răspuns Câştigător
| 4n0NlmUs a răspuns:

Need for Speed Most Wanted, Carbon, World!
Minecraft!
GTA Vice city, gta 3-2-1,gta san andreas
cs 1.6
Daca mai vrei si imi dai fundutza iti mai spun!
PS:Zi-mi atunci ai Pixelshared 3.0?

| Damager explică (pentru 4n0NlmUs):

Mai spune...si nu nu am pixelshared 3.0 big grin

| Damager explică (pentru Damager):

Sau cum as putea gasi daca am ca nu ma pricep la asta? happy

7 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Poti juca o gramada de jocuri. Eu ti le spun pe cele care le-am jucat eu si am fost foarte multumit de ele.
Daca placa ta are pixelshared 2.0+ poti juca League of legends. Este un joc gen dota.
Mai poti juca: Counter strike, Metin2, Warcraft III, Call of duty. Acestea sunt cele pe care le-am jucat eu.

| Damager explică (pentru ogreaxel):

Cum pot afla daca am pixelshared 2.0?

Răspuns utilizator avertizat