| OldFirehand a întrebat:

Buna ziua TPU, m-am decis sa cumpar acum cat tine oferta asta la eMAG un procesor bun pentru gaming dar am nevoie de ajutorul vostru pentru ca eu nu ma pricep foarte bine la calculatoare.Am fost in magazine specializate si am intrebat acolo cam ce ar trebui sa cumpar ca sa imimearga jcourile cele mai noi aparute si ei mi le aratau pe cele mai scumpe!
Deci, va rog sa ma ajutati:
Am gasit procesorul acesta cu placa video intgrata:
http://www.emag.ro/......EYKPKBBBM/

si acesta http://www.emag.ro/......E2KPKBBBM/

care merita cumparat? Care o sa imi "satisfaca" pofta pentru gaming?
Astept pareri si de ce nu propuneri de la voi cu ce placa de baza as putea sa combin!:)
Multumesc anticipat si ca de fiecare data, rog seriozitate:)

3 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Primul dar iti dai seama ca iti trebuie si o placa video pe masura

| OldFirehand explică (pentru TheLoneWolf):

Dar primul are si placa video integrat.De ce sa imi mai trebuie placa de video nou?

| TheLoneWolf a răspuns:

Pai laca vineo integrata nu poti sa joci nici un joc nou aparut nu stiu cum sati expic acum... fara o placa video buna nu faci nici o treaba poti a ai un super procesor daca partea grafica e de rahat