| hass a întrebat:

Ce parere aveti despre acest procesor http://www.emag.ro/......E2KPKBBBM/ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GanH a răspuns:

E un procesor bun la banii aceia si pentru ca are placa video incorporata

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Daca vrei sa iti asamblezi propriul Pc, si ai nevoie de informatii, In primul rand, postezi Seria si Modelul Placi de Baza ca sa poti primi niste raspunsuri relevante.toate componentele se aleg in functie de caracteristici Placa de Baza [socket, sloturi,]