| Mustachεs a întrebat:

Bunăă... am şi eu o problemă.; d. Mă joc imvu de aproximativ 4 luni şi i-am dat parola la o fată ca să îmi facă credite. Buun, şi ea mi-a zis să aştept o oră cică mi-ar face 5.000 de credite. Am aşteptat o oră, a zis că atunci îmi vin creditele. Aşa am aşteptat eu acolo o oră şi pe urmă mi s-a închis IMVU, am reintrat am stat 15 secunde, iar s-a închis, intru a doua oară şi îmi zice că nu e bună parola.Şi nu mai ştiu ce să fac. Help me, please.; o3. Ziceţi-mi ce trebuie să fac pas cu pas ca să îmi recuperez contul'. Please; o3. Dau Fundiţă; d; o3

2 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Pai,trebuie sa dai la am uitat parola, pentru ca sigur fata aceea ti-a schimbat parola pentru a-si pastra contul pentru ea, numai ca daca dai la am uitat parola o sa-ti dea o parola ciudata cu numare sau cu litere mari sau mici, ideea este ca o sa-ti recuperezi contul...asa am patit si eu

| didialexandra a răspuns:

Pur si simplu: Daca joci de 4 luni devii dependenta (cum am patit si eu). Renunta ca oricum e in zadar, eu mi-am pierdut contul ( in acelasi fel ca si tine) si l-am dat incolo de joc.