| BeBeMic a întrebat:

Bunaaa! as dori sa imi datzy si mie niste site-uripentru stardoll free adica lucruri gratis stardoll...cine imi da maxim 2 sau chiar si mi multe va castiga o fundita! va kiss...

2 răspunsuri:
| D3d3_1182 a răspuns:

Scrie pe google : how to get free items on stardoll. si o sa iti dea site-uri cu lucruri gratis sau inca un site foarte accesat stardollswan ( scrii pe google)

| Căpşunăăă a răspuns:

Nu ai nevoie de mai multe site`uri.
cand jucam, eu mereu ma bazam pe Stardoll Fanatic pentru lucruri gratis.
E cel mai tare.
Acolo gasesti chestii gratis (te invata cum sa le iei) si diferite noutati din stardoll
Funda? love struck