| Xlove64 a întrebat:

Bunaaa happy
Eu la tastatura in parti am 2 mufe pentru casti si microfon si o mufa pentru USB
Cand bag castile (sunt casti de la iphone asa ca se potrivesc.adica le-am bagat si la laptop si mergeau perfect) si dau pe un video sau joc sunetul se aude in casti dar se aude si la calculator ca si cum n`as avea casti straight face
Ce sa fac ca sa se auda numai in casti
PS; castile n`au probleme pentru ca la laptop merg foarte bine (am mai bagat si niste casti de pc dar se intampla la fel )
Funda

1 răspuns:
| StopTheWar a răspuns:

Hmmmthinking In momentul in care ai bagat castile, ar trebui sa iti apara o chestie in taskbar.Dai click acolo, si trebuie facute niste setari.Alta idee nu am thinking