| Catiii a întrebat:

Am niste casti cu microfon care le conectam la pc prin cele 2 mufe din fata calculatorului ( microfonul in cea roz, iar castile in cea verde ) si mergeau perfect.
Acum nu mai merg castile daca le conectez in fata ( se aude un sunet foarte neclar, vag ) - doar in spate merg, insa microfonul merge doar in fata.

S-a intamplat sa nu mai mearga atunci cand m-am agatat de fir si s-a scos din mufa. Apoi l-am bagat inapoi si nu a mai mers.
Aveti idee de ce nu mai merge? Ce as putea sa le fac? Am nevoie de casti si microfon simultan si imi e imposibil sa las castile conectante in spate, iar microfonu in fata.

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CălinPL a răspuns:

Poate e din vina mufelor