| qxeenbee a întrebat:

Bunaaa ^^ Imi place la nebunie Sweet Flirt (joc online, varianta in engleza My sweet love, pentru cine o joaca asa). Stie cineva coduri, sau anumite ȚsmecheriiȚ, daca le pot numi asa laughing, pentru a face rost de puncte de actiune sau bani? (in afara de banca, nasa si punctele primate zilnic thinking)

3 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Nu exista coduri sau un hack anume pentru jocul acesta. :<

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca exista smecherii in jocu asta...

| Reiko a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva, deci trebuie sa astepti. Trist, nu? sad Dar poti juca jocurile din camera. ( de pe pat ) Eu am castigat odata 20 PA la cel cu floarea xD Sau poti recomanda unui prieten, primesti 30 PA si 30$ daca termina episodul 1. Doar ca "prietenul "acela nu poti sa fii tu caci "Câştigurile sunt limitate la o adresă IP. Inutil deci să creaţi conturi duble." Eu am incercat si nu mi-a mers. Dupa am citit regulamentul laughing