| VladulTe a întrebat:

Ca Să fac un server de minecraft cu moduri, cei care vor intra pe server vor fi obligati sa aiba modurile instalate, adica nu vor putea intra pe server daca nu au modurile?

Răspuns Câştigător
| mada7255 a răspuns:

Depinde la ce te referi daca te referi la moduri pluginuri adica sa se puna blocuri napoi sau sa fie banci si banii atunci Nu.Dar daca te referi la moduri ca pe Single Plaier adica TMI iv tweks si altele ATUNCI DA ESTE NEAPARAT NECESAR BAFTAA!