| bogdan1423 a întrebat:

Cam ce jocuri pot juca pe configuratia :CPU:3 Ghz intel pentium dual core placa video Via Chrome9 HC IGP de 128mb si 384 mb ram?

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Aproape nici unul deoarece la nici un ram ce sa faci? Nici Farcry 2 nu iti merge dar se poate configura.Doar Farcry 2 original se poate configura si iti faci acolo ce map-a iti place.Dar la nici un ram nu poti face prea multe eu spun sa mergi undeva sa inlocuiesti memoria ram pe care o ai cu una mai buna. Poate una minim de 2 gb ram.

1 răspuns:
| bogdan1423 explică:

Pai imi merge Nfs Mw.Far cry 1.si cred ca si Nfs Carbon