| LishARTnam a întrebat:

Cand aveam un PC cu windows 98 aveam un joc cu Mos Craciun 2D in care trebuia sa duc cadouri si sa colectez litere...Stie cineva cum se numea?

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Când aveai Windows 98?! Asta înseamnă prin 2000 sau chiar înainte. Majoritatea userilor de aici nici nu existau atunci sau erau prin scutece. laughing Nu o să ştie nici dracu' răspunsul la întrebarea asta. În plus, dacă era pe 98 înseamnă că-s şanse mari nici să nu-ţi meargă pe un sistem nou. Numai dacă te chinui să pui 98 pe Virtual Box. Iar pentru un amărât de joc nu merită.