| loveusa a întrebat:

Cand deschid PC-ul mi se deschide browser-ul de internet pe blogspot.ro. Ce sa fac?(l-am devirusat, am schimbat browse-rul de internet acum am mozila de la opera, am incercat chestia aia cu start-run-...). Dau fundita?

2 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Uite, am eu o solutie. Urmeaza pasii cu atentie!
1-Deschide IE (Internet Explorer)
2-In bara de sus ai cateva optiuni File, Edit View..etc.
3- Dai pe optiunea Tools
4-Internet Options
5-Apoi iti va aparea o caseta unde sunt diferite setari. Chiar prima este ceea ce cauti. Numita ca "Home Page".
6-Dupa ce ai gasit Home Page, stergi linkul care este acolo si scrii : http://www.google.ro.
7-Iesi din browser, intri iar si iti va intra cu IE :).
Funda te rog?;;)

| aDiDaSxD a răspuns:

Intra in control Panel si dai acolo la Remove or change programs si cauti numele blogspot si dai uninstall
Funda?