| Britsuu a întrebat:

Cand deschid Sims 3 (seasons, university island paradise si simplu) apare:Sims3Launcher has stopped working Windows can check online for a solution to the problem.
De ce nu merge si ce trebuie sa fac ca sa mearga.

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Incearca sa il deschizi dand click dreapta pe Sims3 (Iconita Jocului) si apasand pe " Run as administrator " daca problema persista, apasa tastele CTRL + ALT + Delete in acelasi timp, da-i click pe ultimul rand ( Start Task Manager ) dupa cauti Processes, si dai click dreapta pe iconita de la Sims3 si dai pe "Set Priority " iar dupa dai click pe "Real Time".