| anghel99 a întrebat:

Cand eram mai mic de 7 ani aveam un joc cu o ferma la ferma ori unde puteam sa merg ori unde in grajdi livada gradina... etc ori unde si tot timpul aparea o albina albastra si imi zicea ceva si puteam sa joc si ceva jocuri de exemplu sa asamblez un tractor sa adun ouala care cadeau de la gaini nu-mi mai amitesc dar era superb nu stie cineva de unde pot sa-l descarc va rog dau funda! ps e joc vechi

1 răspuns:
| Cristina_Pop_1995 a răspuns:

Nu stiu de ce joc vorbesti dar o sa le spun si prietenilor happy