| BudaMan a întrebat:

Cand intru IN CS 1.6 se deschide automat un server,la servere sunt toate sv din acea comunitate,daca apas pe o tasta se deschide automat acel sv, cum scap de asta? :@

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Nu stiu dc nu apare tot ce am scris. Deci gasesti acolo in Gamemenu primele linii sunt cu sv care iti apare tie. STERGE TOT TOT CE TINE de el NUME + IP AMBELE LINI SUNT PRIMELE " STERGE TOT. salvezi si gata

7 răspunsuri:
| CRYstyLEX a răspuns:

Salut Si eu am avut aceiasi problema...Tre sal reinstalezi sau cauta alt cs. sad Stiu cum e sad Dai Funda?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru CRYstyLEX):

Nu informa gresit. Te ajut eu, este o problema de Guy.

| CRYstyLEX a răspuns (pentru Sharky_Fistis_1993):

Eu l-am reistalat laughing) si daca mia mai facut asa am cautat altu laughing oricum mersi

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Deci trebuie sa faci astfel:

te duci in cstrike/resource si gasesti un fisier "GameMenu.res" sau doar "GameMenu" il deschizi cu NOTEPAD neaparat cu NOTEPAD (click dreapta pe el ope witch(deschide cu)>si alegi din lista care apare NOTEPAD.

O sa apara ceva de genu:

"GameMenu"
{

"1"
{
"label" "eXtreamcs.idel.ro"

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru CRYstyLEX):

Dap, dar exista si alte metode mult mai usoare ca cea prezentata de mine mai jos big grin

| BudaMan explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Ms de ajutor happy

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru BudaMan):

Cu placere