| k1dutzz a întrebat:

Cand intru in jocu 4story imi da eroare Protectia Hack a gasit o problema si nu ma lasa sa intr-un joc si eu nu am hack! ajutati-ma sa rezolv problema FUNDA!

2 răspunsuri:
| StiLLz a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi jocul.

| snyperchirila a răspuns:

Deci vezi daca ai intrat de 2 ori in aceeasi iconita acel 4, apoi uita-te acolo jos sa vezi daca nu ai vreun program sau ceva in functiune inchide tot daca nu merge da un rs la net dar daca nici asta nu functioneaza reinstaleaza jocul si va merge asta mi se intampla si mie. Funda?