| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Cand intru in SA:MP, pe orice server, imi deschide gta-ul iar in chat imi zice connecting to server... apoi zice Server didn't respond, retrying. si imi apare asa mereu. Funda celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| MarioTm a răspuns:

Descarca samp, versiunea mai noua

| Nicusor_Daniel_Popa_1990 a răspuns:

Daca ai versiunea de samp cea veche te sfatuiesc sa o descarci pe cea noua 0.3.7, aproape toate serverele (daca nu chiar toate) folosesc aceasta versiune, asa mi-a facut si mie pana mi-am dat seama ca nu am aceasta versiune. Sper ca te-am ajutat.

Daca nu stii de unde sa o iei uite aici un link (dai la aceea care scrie 0.3.7) : https://www.sa-mp.com/

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Nicusor_Daniel_Popa_1990):

Imi face la fel. am instalat versiunea 0.3.7 si tot nu merge