| strategicul007 a întrebat:

Cand intru in World of tanks imi apare o imagine alba pe tot ecranul dupa cateva secunde imi apare aia care se incarca, se incarca aproape pana la final dupa care ma scoate din joc si ma da pe desktop vreau sa precizes ca nu imi apare nici o eroare pur si simplu imi iese din joc astept raspunsuri cat mai repede!

12 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ce componente ai?
Ai instalat ultima versiune de DirectX?
De cand iti face?

| strategicul007 explică (pentru SilviaDulcik):

Am procesor de 1.8 GHZ 1 GB placa video nVIDIA gforce 512 mb si imi face asa de cand ma joc adica de ieri dar daca il reinstalez merge si cand ies si intru iar nu mai merge

| SilviaDulcik a răspuns (pentru strategicul007):

Asta da problema. Nu esti singurul.
Incearca sa stergi preferences.xml de aici : C:/Users/%AppData%/Roaming/wargaming.net/WorldOfTanks/preferences.xml

Daca nu gasesti, incearca sa bifezi optiunea sa iti arate dosarele ascunse din calculator.

| strategicul007 explică (pentru SilviaDulcik):

Am sters fisierul si aceeasi problem ce pot sa mai fac?

| strategicul007 explică (pentru strategicul007):

Ce pot sa mai fac te rog raspunde?

| Roman_Klaudiu_1995 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Si mie imi face un fel ca asta cand ma vreau loga scrie intrare garaj si aproape cand intru ma scoate.In nainte mia mers.Placa video 150/gb ram 1.Acum in ultima vreme mi-a facut asta cand s-a facut noi updateuri.

| Roman_Klaudiu_1995 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Bagati id:clauroman73 vorbim acolo in legatura de world of tanks

| strategicul007 explică (pentru Roman_Klaudiu_1995):

Nu mai joc wow sorry

| alexandru9721 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Am aceiasi poroblema co world of tanks cu ecranu alb si am incercat ce ai spus mai jos dar tot nu merge
ce pot face?

| florynstelystu a răspuns:

Salut sunt floryn.asa imi face si mie mi-am schimbat placa, de la placa o fi

| Roman_Klaudiu_1995 a răspuns (pentru florynstelystu):

Si mie tot asa imi face dar nu e de la placa video in nainte mi-a mers dar acum nu stiu ce are...

| florynstelystu a răspuns:

Asa imi face si mie iti spun din propria experienta ca este de la placa video nVIDIA gforce 512 mb turbo cache schimb-o si ia-ti alta