| Dani1999ssssssssssssssssss a întrebat:

Cand joci Call of Duty online iti cere performante mai mari decat cand joci la story mode(ofline)

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Asta era o intrebare?
e normal sa ai cerinte mai mari deoarece in modul online faci streaming de date pe internet

| razvyaga a răspuns:

Nu iti cere. Sau daca cere, nu cere mult. Eu aveam un sistem cu 512 mb ram si mergea CoD 4 online la fel ca single player. Mai aveam putin lag cateodata cand erau 20 de insi intr-un loc, dar in general nu necesita.