| lupuvesel a întrebat:

Cand se da clossed beta la Hearthstone (data calendaristica)? Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au anuntat la Blizzcon acum o luna cum ca mai intai vor sa-si rezolve problemele cu serverele (pentru ca au ajuns sa fie foarte instabile) si abia apoi dau drumul la Open beta.

In Open Beta, va fi ca acum, doar ca nu mai ai nevoie de Key pentru a-ti activa contul si juca Hearthstone. Atunci toata lumea va putea juca.

Din cate am inteles, sunt doar zvonuri, ca ar da drumul la Open Beta ori de craciun, ori candva in luna Ianuarie happy