| sog1 a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe serverul meu de samp si dau /rcon login (parola) zice ca sunt logat dar nu merg sa folosesc comenzile si nici nu ma vad cand dau /admins zice ca nu e nimeni on.

Va rog ajutor.

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Doamne... ai auzit de /makeadmin? sau /setadmin? sau alte comenzi de facut pe cineva admin. Nu te loghezi in rcon si gata ai admin. Uita-te si tu prin pawno daca stii macar unde si cum se intra in GM.

| r0bert98 a răspuns:

Ai verificat GM-ul? Poate nu e bun de nimica. Poate nici nu are comenzi, sau poate are bug-uri. Incearca un alt GM.