| Shadwoboy a întrebat:

Care are un addons de cs respawn foarte bun dau funda la cel mai bun.
Astept raspuns

4 răspunsuri:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Sorry nu pot sa arat link nu am voie dar intra pe girlshared si adauga la urma /2860066
Sper sa iti placa. Funda? big grin

| alexandra2003 a răspuns:

Sorry nu pot sa arat link nu am voie dar intra pe girlshared si adauga la urma /2860066
Sper sa iti placa. Funda? big grin

| Shadwoboy explică:

Treba s-a schimbat.Eu acum caut sv facut. adica sa fie respawn si sa fie totul la el.Decat sa il hostez si sa joc.Intelegeti?

| Shadwoboy explică:

Scuzati pentru neexprimarea mea in intrebare.dar eu doresc sv gata facut.nu numai addons.